יצירת קשר
 
 

יצירת קשר
 
 

נדלן עסקי

נדלן הוא התחום החם ביותר כיום. אם יש לך נכסים ויש לך כסף כדאי שתמשיך להשקיע אותו בתחום נדלן. לפחות בתקופה הקרובה לא נראה שמחירי נדלן עומדים לרדת וכיום נדמה כי זוהי ההשקעה הטובה והבטוחה ביותר. הסיבה לעליית מחירי נדלן היא הביקוש הגבוה שיש כיום לדירות נדלן. אם היה היצע רחב הביקוש היה יורד ואז בהתאם המחירים היו יורדים. אך מכיוון שאין היצע רחב ואין הרבה בנייה (עד לאחרונה לפחות) אז נוצר מצב שיש בהלה לזהב, בהלה לבתים ולכן נדלן עלה באופן משמעותי. מחירים של דירות הכפילו ושילשו את עצמם בשלוש שנים האחרונות ואנשים עשו רווחים גדולי מאוד.

אם אתם לא מבינים כל כך בתחום נדלן כדאי שתלמדו. רק אם תבינו את החוקים ואת התנאים תוכלו להיות חכמים ולעשות עיסקאות טובות ומשתלמות. נדלן הוא תחום חם ולכן הגיוני שכולנו נלמד עליו קצת יותר. הכלכלה היא השולטת בעולם כיום וידע על מושגים כמו נדלן, שוק ההון ובורסה הם די מחייבים. יש שיאמרו שמי שלא מבין בנושאים האלה הוא בור. אומנם הדבר נתון לויכוח, אך אין ספק שזהו אחד התחומים השולטים בעולם ואם אנחנו רוצים להיות בעיניינים כדאי שניכנס בעובי הקורה.

הכלכלה היא מה שמסובב את העולם. אם אתם לא רוצים לנצח להיות עבדים של הבוסים שלכם, אם אתם רוצים עצמאות ואם אתם רוצים חופש- תהיו חייבים לעשות קצת עסקים. רק בדרך הזו הכסף שלכם יוכל לעשות כסף מעצמו ולא אתם אלו שתצטרכו לעבוד. במילים אחרות הכסף יעבוד עבורכם. אומנם בשביל לעשות כסף צריך שיהיה כסף- עדיין ניתן להתחיל עם סכומים קטנים יחסית ולהתגלגל מישם. אין ספק צריך ראש טוב וחריף כדי להצליח בעולם נדלן וכלכלה אך כל אחד יכול לעשות זאת ללא ספק.