יצירת קשר
 
 

יצירת קשר
 
 

וילות למכירה באזור השרון

כידוע, אזור השרון הוא אחד האזורים היקרים במדינה, אם לא היקר שבהם (תלוי בנקודה בציר הזמן. עיקר התחרות היא עם תל אביב יפו ומושבים בשפלה כגון סביון ומונוסון). לכן, אחזקת דירות חדשות באבן יהודה היא ערובה לפיתוח הכלכלי של בעליה. בשונה מתל אביב יפו, הביטחון הכלכלי כאן חזק יותר גם אם האזור שווה פחות. האזור היקר של תל אביב מתחיל בצפון הישן, באזור שפך הירקון ונגמר בקרבת יפו באזור שכונת נווה צדק. חלקים אלו מורכבים ברובם מבניינים ישנים, אשר חלק לא קטן מהדיירים בהם לא מעוניין בכלל לטפל בזה. בכך, הבעלים מוצא את עצמו עם דירה "מתפרקת", שכל השווי שלה טמון בקרקע של עיר היוקרה. בוילה בשרון אין בעיה כזו, הבתים חדשים, וזה מגדיל מאד את הסיכוי שביום פקודה, כשתרצו למכור, יימצא רוכש, מה שלא ניתן להבטיח לגבי בית ישן בתל אביב הממוקם בבניין מוזנח.
 
השרון הוא אזור שרק יתרונות בצדו!
 
בשונה מתל אביב, הוא נמצא במגמת עלייה בעקומת הביקוש. ניתן לזהות כי עיקר בעלי מקצועות היוקרה, מהייטק ועד אומנות ורפואה מצביע ברגליים כשמדובר בתל אביב, וגורר את רגליו לכל אזור השרון – מתל מונד הדרומית ועד פרדס חנה שבצפון. השרון, שהיה נחשב בעברו ל- "פריפריה" במובן הקלאסי של המילה, לעומת הבוהמה של תל אביב נעשה היום ללא ספק למרכז הארץ החדש, גם אם כעת לא מורגש בעריו לחץ של תנועת רכבים כפי שהורגלנו לראות בתל אביב. המגמה היא לחלוטין לכיוון זה, ולכן – נצלו את המומנטום וקנו לעצמכם וילה, משום שכאשר השרון יהפוך להיות עמוס ועסוק כמו תל אביב המחירים יגיעו למצב של בועה ויחצו את טווח הערכים הראלי.

לחיות במושבים עם תנאים של ערים!
 
כאן זה המקום להשוות את השרון עם אזורים שעדיין נותרו בעלי אופי של מושב במובן הקלאסי של המילה. כך, למשל, מגורים ביבנה או בבית עובד שבשפלה הם מגורים ממש בסגנון המושב של פעם. קניות זה עד 20:00 בערב, צריך להספיק להצטייד לשבת ביום שישי, וכד'. בשרון האווירה הזו היא רק למראית עין. אזור תל מונד למשל הוא אזור שמוקף ב- 3 תחנות דלק עם חנויות נוחות פתוחות 24 שעות, מה שמאפשר לכם בסופו של דבר לא להיפרד מהנוחות של הצטיידות מאוחרת שהייתה לכם בתל אביב. במילה אחת, אתם גם משפרים את איכות החיים שלכם וגם לא מאבדים מרמת החיים שהייתה לכם.